З 14 березня 2016 року розпочалася атестаційна експертиза Михайлівського навчально-виховного комплексу (згідно наказу відділу освіти №37 від 01.02.2016р.)

Сб

19

ноя

2016

Золота осінь

19 листопада відбулося свято "Золота осінь"

Далее Комментариев: 0

Пн

11

апр

2016

Результати державної атестації Михайлівського НВК

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, інших нормативно – правових документів, з метою забезпечення державного контролю за діяльністю дошкільних навчальних закладів та планового проведення державної атестації, атестаційною комісією районного відділу освіти Первомайської районної державної адміністрації проведена атестаційна експертиза Михайлівського навчально-виховного комплексу Первомайської районної державної адміністрації Харківської області. 

Далее Комментариев: 0

Пн

14

мар

2016

Атестаційна експертиза Михайлівського НВК

14 березня 2016 року розпочато атестацію Михайлівського НВК. Директор Синько Ольга Михайлівна виступила перед представниками експертної комісії, членами педагогічного колективу та громадськості з презентацією про діяльність навчального закладу за останні п'ять років. Ольга Михайлівна охарактеризувала стан матеріально-технічного забезпечення навчального закладу, забезпеченість його комп’ютерною технікою та навчально-методичною літературою, проаналізувала освітньо-кваліфікаційний рівень педагогічних працівників та організацію навчально-виховного процесу у закладі.

Комментариев: 0

Сб

19

дек

2015

День Святого Миколая

18 грудня 2015 року в Михайлівському НВК відбувся новорічний ярмарок солодощів, присвячений Дню Святого Миколая.

 

Учні Михайлівського НВК продемонстрували свої кулінарні таланти.

 

На ярмарок завітали чи не всі жителі села, щоб поласувати смаколиками. Всі залишилися задоволеними.

 

 

Далее Комментариев: 0

Вт

15

дек

2015

Тиждень права

15 грудня 2015 року в Михайлівському НВК, в рамках проведення Тижня права, відбулася зустріч учнів з представниками правоохоронних органів та служби у справах дітей.

 

Для учнів було проведено лекції та організовано годину спілкування з метою роз'яснення прав та обов'язків дітей та дорослих.

Далее Комментариев: 3

04 лютого 2016 року в Михайлівському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори за темою: Директор, педагоги та батьківська громада - співпраця або непорозуміння: основні причини та труднощі, які виникають у роботі навчального закладу.

14 січня 2016 року в Михайлівському НВК був проведений урок пам"яті І. Бугайченка - героя Радянського Союзу, ім"я якого носить дитячо-юнацька організація Михайлівського НВК.

Святкування новорічного ранку. Привітання Діда Мороза та Снігуроньки.
Святкування новорічного ранку. Привітання Діда Мороза та Снігуроньки.

Контакти

Телефон:057 48 92 240

Адреса:64143, Харківська область,

Первомайський район,

с. Михайлівка,

вул. Центральна, 16

 

E-mail: mihalovk_92@ukr.net